Skip to content Skip to navigation

PŘIPRAVENÝ PRO OKRUH

Paket Performance, který je vyhrazen exkluzivně pro verzi 595 Competizione, obsahuje mechanický samosvorný diferenciál Abarth D.A.M., sedadla Abarth Corsa by Sabelt v kombinaci kůže a Alcantary® a se skořepinou z uhlíkového kompozitu, odlehčená sportovní kola Supersport v matně černém odstínu, skrytou anténu s hliníkovým víčkem 595 a estetickou personalizační sadu.

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Abarth 595 nabízí nekompromisní výkon. Motor 1.4 T-Jet s výkonem 180 k doplňuje turbodmychadlo Garret a výfuk Record Monza se dvěma režimy a čtyřmi koncovkami. Specifický výkon činí 132 k/l a zrychlení z 0 na 100 km/h zabere jen 6,7 sekundy. To vše díky mimořádné výkonové hmotnosti
5,9 kg/k.

SÍLA ZVUKU

Výfuk Abarth Record Monza se čtyřmi koncovkami mění tok výfukových plynů v závislosti na otáčkách motoru a snižuje protitlak pro větší výkon a silnější zvuk. Sportovní styl a ryzí zvuk Abarth.

UVOLNĚTE ZVUK VÝKONU, STAČÍ JEJ ZVOLIT

Interiér s agresivním závodním duchem. Nové personalizované žluté nebo červené bezpečnostní pásy jsou v dokonalé harmonii se standardními látkovými sedadly Sabelt GT, která poskytují dokonalou boční oporu a na řidiče přenáší i ty nejmenší pohyby vozidla. Zkrátka v dokonalém závodním stylu.

MAXIMÁLNÍ AKCE, MAXIMÁLNÍ REAKCE

Brzdový systém vychází ze závodních zkušeností společnosti Brembo a je tvořený čtyřpístkovými pevnými jednodílnými třmeny a ventilovanými perforovanými kotouči o rozměru 305 mm. Výsledkem je rychlá odezva, minimální brzdná dráha a trvalý účinek i po dlouhodobém brzdění.

NOVÉ BODY KITY / BARVY

Dopřejte svému modelu 595 Competizione více osobitosti prostřednictvím dvou nových barev karoserie: matně modré barvy a černého odstínu Scorpione. Zvýrazněte svůj styl novou všestrannou černou střechou vytvořenou speciálně pro zdůraznění sportovního nebo elegantního vzhledu vašeho Abarthu.

ZARUČENÝ VÝKON

Zadní tlumiče pérování Koni s FSD (Frequency Selective Damping) ventilem optimalizují požitek z jízdy a bezpečnost díky skvělým jízdním vlastnostem a stabilitě. Bezpečnost je zaručena za všech jízdních podmínek.

VÝKONNÝ AUDIOSYSTÉM

Na přání je k dispozici audiosystém BeatsAudio™ o výkonu 480 W, který tvoří osmikanálový zesilovač, dva výškové reproduktory v předních sloupcích, dva středové reproduktory (165 mm) v předních dveřích, dva širokopásmové reproduktory v zadních panelech (165 mm) a jeden subwoofer (200 mm) uprostřed zavazadlového prostoru v místě rezervního kola.

INTERIÉR INSPIROVANÝ ZÁVODĚNÍM

Výkonný, i když jde o technologie. Nový interiér má závodního ducha díky nové palubní desce čalouněné Alcantarou a karbonové hlavici řadicí páky.

TECHNICKÉ DETAILY

VÝKON

MOTOR

Typ, zdvihový objem, počet válců a ventilů T-Jet, 1368 cm³, řadový čtyřválec, 4 ventily na válec

Nejvyšší výkon 180 k (132 kW) při 5500 ot./min

Nejvyšší točivý moment 250 Nm při 3000 ot./min

Turbodmychadlo Garrett GT 1446

PŘEVODOVKA, VÝFUK, VZDUCHOVÝ FILTR

Převodovka 5stupňová manuální / 5stupňová robotizovaná sekvenční (volitelně)

Výfuk Výfuk Abarth se 4 koncovkami a ventilem Record Monza

Filtr Vysokovýkonný systém sání BMC

KOLA

Zavěšení kol

Vpředu: zavěšení Mac-Pherson se stabilizátorem

Vzadu: torzní příčka se stabilizátorem

Podvozek

Snížené sportovní zavěšení

TLUMIČE PÉROVÁNÍ

Vpředu: KONI s FSD ventilem (Frequency Selective Damping)

Vzadu: Koni s FSD ventilem (Frequency Selective Damping)

Brzdový systém

Perforované a ventilované kotouče vpředu o rozměru 305x28 mm a 4pístkové pevné hliníkové třmeny Brembo v červené úpravě Perforované a ventilované zadní kotouče o rozměru 240x11 mm

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

17" kola z lehkých slitin Corsa s pneumatikami 205/40

VÝKONOVÉ ÚDAJE

Nejvyšší rychlost 225 km/h

Zrychlení 0-100 km/h 6,7 sekundy (manuální převodovka) - 6,9 sekundy (robotizovaná sekvenční převodovka)

Spotřeba paliva v kombinovaném provozu (l/100 km) 6,9 (manuální převodovka) – 7,1 (robotizovaná sekvenční převodovka) 

Spotřeba paliva v kombinovaném provozu (l/100 km) kabriolet 6,9 (manuální převodovka), 7,2 (robotizovaná sekvenční převodovka) 

Emise CO2 (g/km) 156 WLTP (manuálna prevodovka), 160 - 161 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emise CO2 (g/km) Cabrio 156 WLTP (manuálna prevodovka), 164 - 165 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisní norma Euro 6D Final

THE RECORD MONZA AS YOU'VE NEVER HEARD IT BEFORE

VÝFUK RECORD MONZA JAK, JSTE JEJ JEŠTĚ NIKDY NESLYŠELI

Ikonický zvuk výfuku Record Monza prošel vývojem, díky kterému je naprosto ojedinělý a zcela nezaměnitelný. Ještě víc váš. Ještě víc dechberoucí. Uchopte volant, sešlápněte plynový pedál a rozhodněte se, jak se budete bavit. Aktivace výfukového ventilu a rozhodnutí, zda chcete cestovat s diskrétnějším sportovním zvukem nebo uvolnit celý jeho potenciál, aby každý slyšel skutečnou sílu vašeho modelu 595 Competizione, je otázkou jediného dotyku.