Skip to content Skip to navigation

SKUTEČNÝ ZVUK ABARTH

Zvuk motoru Abarth je zde ještě lepší díky duálnímu výfuku Abarth z chromované oceli. Stačí sešlápnout plynový pedál a uvolní se intenzivní výkonný řev, který je typický pro všechny vozy se štírem ve znaku.

NOVÝ SPORTOVNÍ DESIGN

Každý detail tohoto Abarthu se zrodil s ohledem na jeho výkon: nové příčné vstupy vzduchu v nárazníku zlepšují tok vzduchu k motoru a mezichladiči. Nárazníky, boční prahové nástavce, spoiler a difuzor pak zlepšují přilnavost vozu k silnici.

MOTOR TURBO T-JET S VÝKONEM 165 K

Motor s čistým výkonem 165 k a nejvyšším točivým momentem 230 Nm při 3000 ot./min (režim Sport). Pomocí turbodmychadla Garret generuje nejvyšší rychlost 218 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí za 7,3 sekundy. K dispozici je s robotizovanou sekvenční převodovkou s řazením pádly pod volantem pro větší výkon a rychlejší řazení. Má tohle všechno nějaké jméno? Ano: Nový Abarth 595 Turismo.

ŠPIČKOVÝ STYL

Ještě rozhodnější a ještě osobitější. Personalizujte svůj model 595 Turismo a učiňte jej naprosto jedinečným. Zvolte barvu, která nejlépe odpovídá vaší osobnosti a vynikněte prostřednictvím nové leskle černé střechy svého modelu 595.

SPORTOVNÍ JÍZDA VE DNE I V NOCI

Nové rámečky světel vpředu a vzadu a LED světla denního svícení ve standardu. Volitelně jsou k dispozici také xenonové světlomety.

NOVÝ HNĚDÝ INTERIÉR HELMET

Nejen výkon a zábava: Abarth si vždy dal záležet i na stylu. Abarth 595 Turismo je připraven vyrazit v novém matně šedém odstínu. Nová hnědá sedadla Helmet připomínají materiál používaný v závodění před mnoha lety a přispívají tak k novému exkluzivnímu vzhledu.

17″ KOLA Z LEHKÝCH SLITIN GRANTURISMO

Nová 17″ kola z lehkých slitin GranTursimo jsou o 7 % lehčí, jsou osazená pneumatikami rozměru 205/40 a disponují o 50 % větší ventilační plochou pro lepší odvod tepla a špičkový brzdný výkon. Opravdová elegance a sportovnost Abarthu.

ZRCADLENÍ CHYTRÉHO TELEFONU

Používejte ve svém voze funkce a aplikace svého chytrého telefonu pohodlně a bezpečně. Můžete získávat směrové instrukce, telefonovat, posílat nebo přijímat textové zprávy, poslouchat hudbu, audioknihy nebo podcasty, a přitom se plně soustředit na jízdu.

TO NEJLEPŠÍ V OBLASTI STYLU A TECHNOLOGIÍ

Kožený volant, matně šedá palubní deska pro kontrast s matně chromovanými detaily interiéru a sportovní sedadla Sabelt GT v černé nebo hnědé kůži tobacco, v dokonalém stylu 595 Turismo, to vše jsou prvky, které zdůrazňují sportovnost vašeho Abarthu a zaručují maximální požitek z jízdy s italským gran turismem.

TECHNICKÉ DETAILY

VÝKON

MOTOR

Typ, zdvihový objem, počet válců a ventilů T-Jet, 1368 cm³, řadový čtyřválec, 4 ventily na válec

Nejvyšší výkon 165 k (121 kW) při 5500 ot./min

Nejvyšší točivý moment 230 Nm při 3000 ot./min

Turbodmychadlo Garret GT 1446

PŘEVODOVKA, VÝFUK, VZDUCHOVÝ FILTR

Převodovka 5stupňová manuální / 5stupňová robotizovaná sekvenční (volitelně)

Výfuk Dvojitý výfuk Abarth z chromované oceli

Filtr Vysokovýkonný systém sání BMC

KOLA

Zavěšení kol

Vpředu: zavěšení Mac-Pherson se stabilizátorem

Vzadu: torzní příčka se stabilizátorem

TLUMIČE PÉROVÁNÍ

Vpředu: teleskopické s FSD ventilem (Frequency Selective Damping)

Vzadu: KONI FSD (Frequency Selective Damping)

Brzdový systém

Vpředu: odvrtané a ventilované kotouče Ø 284 x 22

Vzadu: odvrtané kotouče Ø 240 x 11

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

17″ kola z lehkých slitin s pneumatikami 205/40

Elektrický systém

Akumulátor 250 A / 50 Ah

VÝKONOVÉ ÚDAJE

NEJVYŠŠÍ RYCHLOST 218 km/h

Zrychlení 0-100 km/h 7,3 sekundy (manuální převodovka) - 7,4 sekundy (robotizovaná sekvenční převodovka)

Výkonová hmotnost 6,5 kg/k

Spotřeba paliva v kombinovaném provozu (l/100 km) 6,8 - 7,0 (manuální převodovka), 6,8 - 7,1 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Spotřeba paliva v kombinovaném provozu (l/100 km) kabriolet 6,9 - 7,0 (manuální převodovka), 6,9 - 7,1 (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emise CO2 (g/km) 153 - 158 WLTP (manuální převodovka), 153 - 158 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emise CO2 (g/km) kabriolet 156 - 160 WLTP (manuální převodovka), 158 - 160 WLTP (robotizovaná sekvenčná prevodovka) 

Emisní norma Euro 6D Final

NEW URBAN PACK

V DOKONALÉM STYLU GT

NOVÝ PAKET URBAN

Jste připraveni na upgrade? Nový paket Urban je součástí standardní výbavy a vašemu Abarthu dodává špičkové technologie: počínaje senzory deště a stmívání, které aktivují stěrače s prvními kapkami deště a automaticky rozsvěcí světla v závislosti na okolních podmínkách, a konče zadními parkovacími senzory, které promění i ty nejsložitější manévry na zcela bezpečný pohyb.

ZVOLTE SI SVŮJ STYL

Dvě duše, stejně nekompromisní výkon. Vychutnejte si svůj kabriolet Abarth 595 Turismo.