Skip to content Skip to navigation

Abarth novinky

ABARTH 500 CUP

Motorsport fascinuje běžnou, ale i odbornou veřejnost. V roce 2019 organizuje poprvé Autosport Szilágyi na Slovensku Abarth 500 Cup.

Zjistit více

Sedmdesát let historie a úspěchů, všechno nejlepší k narozeninám!

číst více

Abarth 124 rally 2019: spider se štírem ve znaku prošel úpravami, které zaručí jeho další vedoucí postavení v soutěžích rally

číst více

Abarth slaví na mezinárodním autosalonu v Ženevě 70. výročí a představuje nové modely 595 esseesse a 124 Rally Tribute

číst více

GT v podání Škorpiona: Abarth 2400 Coupé Allemano

Vedle svých úspěšných a známých závodních aut značka Abarth vyráběla i množství pokojnějších a elegantních grand tourů, které vycházely ze základních modelů.

číst více

Abarth na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2018

Proměna obyčejného do něčeho mimořádného vedoucí k produkci nejlepších malých sportovních vozů v segmentu: takové je poslání značky se štírem ve znaku, která byla vždy synonymem výkonu a ikonického italského stylu. Tyto hodnoty Abarth hrdě prezentuje i na letošním autosalonu v Ženevě.

číst více

ABARTH: OBROZENÍ IKONY

Auta se štírem ve znaku jsou už navždy synonymem pro výkonné vozy s duší, které v řidičích probouzejí neodolatelnou touhu vítězit a překonávat sebe samé.

číst více

Legenda s kapkou jedu

Ďábelsky rychlá auta se štírem ve znaku brázdí silnice i závodní okruhy již téměř 70 let a za tuto dobu si připsala nesčetná vítězství ať už na dráze či na poli inovací. Cesty k úspěchu však bývají trnité a ani ta, po které se Abarth vydal, není výjimkou.

číst více

Abarth 695 Rivale: Výkon Abarthu- Elegance Rivy

Nová speciální řada je setkáním dvou značek, které jsou schopny proměnit obyčejnost v něco výjimečného a překonat limity výkonnosti a jedinečnosti.

číst více

Abarth na Medzinárodnom autosalóne v Ženeve 2017

Abarth sa vracia na autosalón v Ženeve s kompletným modelovým radom, ktorý je najlepším vyjadrením hodnôt výkonu, dielenského spracovania a technických modifikácií, ktoré značku so škorpiónom v znaku charakterizujú.

číst více